Pechhulp

In de hulpverleningsvoorwaarden staat dat auto's ouder dan 12 jaar geen dekking meer hebben, mijn auto is inmiddels 13 jaar. Als ik pech krijg, word ik dan niet meer geholpen?

Ondanks dat uw auto ouder is dan 12 jaar, gaan wij u bij een pechgeval natuurlijk wel helpen. Op het certificaat staat aangetekend, dat in tegenstelling tot het bepaalde in artikel 2.2 van de bijzondere polisvoorwaarden er wel dekking is voor uw auto in geval van pech.

Dit vindt u misschien ook interessant

Info

Bekijk dekkingen

In ons dekkingsoverzicht ziet u in een oogopslag waar u voor verzekerd bent.

Icon pechhulp

Pechhulp afsluiten?

Kies voor onze lage premie mét uitstekende voorwaarden. Bereken uw premie.

icon polis inzien

Onze voorwaarden

Ook de uitgebreide voorwaarden lezen? Bekijk de voorwaarden van onze pechhulp.

Contact

Chat E-mail Vragen